AUTOAIVA, UAB
Įmonės kodas 225381080
PVM mokėtojo kodas LT253810811
Adresas Vilkpėdės g. 8, LT-03151, Vilnius
Statusas Veikianti
Teisinė forma Uždaroji akcinė bendrovė
Įregistruota 2000-08-16(25 m. 9 mėn.)
Įstatinis kapitalas 23 168 € nuo 2016-05-20
Veikla (EVRK) Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
49 K €
Pardavimo pajamos (2024)
794 €
Grynasis pelnas (2024)
11 K €
Sumokėti mokesčiai (2024)
Pajamos ir pelnas
Šaltinis: RC JAR
Pardavimo pajamos Grynasis pelnas
Pelno marža: 1,63% Augimas YoY: -39,63% Pateikta FA: 10 metų
| Metai | Pardavimo pajamos | Pelnas pr. mok. | Grynasis pelnas | Marža | YoY |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 48 812 € | 808 € | 794 € | 1.6 % | -82.9 % |
| 2023 | 80 857 € | 4 715 € | 4 643 € | 5.7 % | +691.0 % |
| 2022 | 63 246 € | 691 € | 587 € | 0.9 % | +103.1 % |
| 2021 | 70 554 € | 340 € | 289 € | 0.4 % | +104.2 % |
| 2020 | 41 133 € | −6 963 € | −6 963 € | -16.9 % | -1730.7 % |
| 2019 | 85 052 € | 502 € | 427 € | 0.5 % | -81.6 % |
| 2018 | 76 592 € | 2 435 € | 2 325 € | 3.0 % | +137.2 % |
| 2017 | 63 417 € | −6 258 € | −6 258 € | -9.9 % | +72.2 % |
| 2016 | 56 804 € | −22 511 € | −22 511 € | -39.6 % | -96.3 % |
| 2015 | 76 120 € | −11 465 € | −11 465 € | -15.1 % | - |
Balansas
Šaltinis: RC JAR · balanso ataskaitos
Visas turtas Nuosavas kapitalas Įsipareigojimai
| Metai | Ilgalaikis turtas | Trumpalaikis turtas | Visas turtas | Nuosavas kapitalas | Įsipareigojimai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 36 € | 8 636 € | 8 672 € | 7 122 € | 980 € |
| 2023 | 828 € | 39 146 € | 39 974 € | 6 328 € | 32 224 € |
| 2022 | 873 € | 34 311 € | 35 184 € | −14 683 € | 49 867 € |
| 2021 | 1 138 € | 25 533 € | 26 671 € | −24 092 € | 50 763 € |
| 2020 | 1 404 € | 25 007 € | 26 411 € | −24 381 € | 50 792 € |
| 2019 | 1 669 € | 26 018 € | 27 687 € | −17 418 € | 45 105 € |
| 2018 | 4 135 € | 21 256 € | 25 391 € | −17 920 € | 43 311 € |
| 2017 | 6 455 € | 19 959 € | 26 414 € | −20 355 € | 46 769 € |
| 2016 | 12 178 € | 13 906 € | 26 084 € | −14 097 € | 40 293 € |
| 2015 | 19 240 € | 12 841 € | 32 081 € | 8 414 € | 23 667 € |
Sumokėti mokesčiai
Šaltinis: VMI
| Laikotarpis | Suma | YoY |
|---|---|---|
| 2024 m. | 11 479,27 € | +820.8 % |
| 2023 m. | 1 246,73 € | -17.1 % |
| 2022 m. | 1 503,8 € | -60.9 % |
| 2021 m. | 3 843,33 € | - |
Darbuotojai ir atlyginimai
Šaltinis: Sodra · paskutiniai 24 mėn.
Darbuotojų skaičius
Vidutinis atlyginimas
| Laikotarpis | Savivaldybė | Darbuotojai | Vid. atlyginimas | VSD įmokos |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2026-02 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2026-01 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-12 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-11 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-10 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-09 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-08 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-07 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-06 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-05 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-04 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-03 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-02 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-01 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-12 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-11 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-10 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-09 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-08 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-07 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-06 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-05 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-04 | Vilniaus m. sav. | 5 | 298,49 € | 321,33 € |
| 2024-03 | Vilniaus m. sav. | 5 | 430,86 € | 459,6 € |
| 2024-02 | Vilniaus m. sav. | 5 | 334,06 € | 360,15 € |
| 2024-01 | Vilniaus m. sav. | 5 | 444,85 € | 504,7 € |
| 2023-12 | Vilniaus m. sav. | 4 | 480 € | 411,98 € |
| 2023-11 | Vilniaus m. sav. | 5 | 552 € | 615,85 € |
| 2023-10 | Vilniaus m. sav. | 4 | 480 € | 411,98 € |
| 2023-09 | Vilniaus m. sav. | 4 | 480 € | 411,98 € |
| 2023-08 | Vilniaus m. sav. | 4 | 480 € | 411,98 € |
| 2023-07 | Vilniaus m. sav. | 4 | 480 € | 437,18 € |
| 2023-06 | Vilniaus m. sav. | 5 | 490,91 € | 566,92 € |
| 2023-05 | Vilniaus m. sav. | 4 | 480 € | 437,18 € |
| 2023-04 | Vilniaus m. sav. | 4 | 457,9 € | 418,37 € |
| 2023-03 | Vilniaus m. sav. | 4 | 480 € | 462,38 € |
| 2023-02 | Vilniaus m. sav. | 4 | 480 € | 462,38 € |
| 2023-01 | Vilniaus m. sav. | 4 | 422,73 € | 406,78 € |
| 2022-12 | Vilniaus m. sav. | 4 | 362,86 € | 345,21 € |
| 2022-11 | Vilniaus m. sav. | 4 | 415 € | 395,2 € |
| 2022-10 | Vilniaus m. sav. | 4 | 415 € | 395,2 € |
| 2022-09 | Vilniaus m. sav. | 4 | 415 € | 395,2 € |
| 2022-08 | Vilniaus m. sav. | 4 | 415 € | 395,2 € |
| 2022-07 | Vilniaus m. sav. | 5 | 463,4 € | 552,69 € |
| 2022-06 | Vilniaus m. sav. | 5 | 338,95 € | 403,54 € |
| 2022-05 | Vilniaus m. sav. | 4 | 415 € | 395,2 € |
| 2022-04 | Vilniaus m. sav. | 4 | 415 € | 395,2 € |
| 2022-03 | Vilniaus m. sav. | 4 | 415 € | 395,2 € |
| 2022-02 | Vilniaus m. sav. | 4 | 413,69 € | 396,64 € |
| 2022-01 | Vilniaus m. sav. | 4 | 403,1 € | 386,49 € |
| 2021-12 | Vilniaus m. sav. | 6 | 361 € | 512,69 € |
| 2021-11 | Vilniaus m. sav. | 5 | 304,8 € | 360,73 € |
| 2021-10 | Vilniaus m. sav. | 5 | 413,2 € | 489,02 € |
| 2021-09 | Vilniaus m. sav. | 5 | 413,2 € | 489,02 € |
| 2021-08 | Vilniaus m. sav. | 5 | 413,2 € | 489,02 € |
| 2021-07 | Vilniaus m. sav. | 5 | 413,2 € | 489,02 € |
| 2021-06 | Vilniaus m. sav. | 6 | 451,33 € | 640,98 € |
| 2021-05 | Vilniaus m. sav. | 6 | 451,33 € | 640,98 € |
| 2021-04 | Vilniaus m. sav. | 6 | 451,33 € | 640,98 € |
| 2021-03 | Vilniaus m. sav. | 6 | 451,33 € | 640,98 € |
| 2021-02 | Vilniaus m. sav. | 6 | 451,33 € | 640,98 € |
| 2021-01 | Vilniaus m. sav. | 6 | 451,33 € | 640,98 € |
| 2020-12 | Vilniaus m. sav. | 6 | 426 € | 597,32 € |
| 2020-11 | Vilniaus m. sav. | 6 | 426 € | 597,32 € |
| 2020-10 | Vilniaus m. sav. | 6 | 426 € | 597,32 € |
| 2020-09 | Vilniaus m. sav. | 6 | 426 € | 597,32 € |
| 2020-08 | Vilniaus m. sav. | 6 | 426 € | 597,32 € |
| 2020-07 | Vilniaus m. sav. | 6 | 426 € | 597,32 € |
| 2020-06 | Vilniaus m. sav. | 6 | 426 € | 597,32 € |
| 2020-05 | Vilniaus m. sav. | 6 | 426 € | 597,32 € |
| 2020-04 | Vilniaus m. sav. | 6 | 426 € | 597,32 € |
| 2020-03 | Vilniaus m. sav. | 5 | 389,8 € | 455,47 € |
| 2020-02 | Vilniaus m. sav. | 5 | 389,8 € | 455,47 € |
| 2020-01 | Vilniaus m. sav. | 5 | 389,8 € | 455,47 € |
| 2019-12 | Vilniaus m. sav. | 6 | 386,39 € | 534,84 € |
| 2019-11 | Vilniaus m. sav. | 6 | 386,95 € | 535,62 € |
| 2019-10 | Vilniaus m. sav. | 6 | 388,65 € | 537,97 € |
| 2019-09 | Vilniaus m. sav. | 6 | 387,52 € | 536,4 € |
| 2019-08 | Vilniaus m. sav. | 6 | 387,52 € | 536,4 € |
| 2019-07 | Vilniaus m. sav. | 6 | 388,65 € | 537,97 € |
| 2019-06 | Vilniaus m. sav. | 6 | 386,39 € | 534,84 € |
| 2019-05 | Vilniaus m. sav. | 6 | 388,08 € | 537,19 € |
| 2019-04 | Vilniaus m. sav. | 7 | 324,61 € | 523,25 € |
| 2019-03 | Vilniaus m. sav. | 5 | 353,34 € | 407,58 € |
| 2019-02 | Vilniaus m. sav. | 6 | 386,95 € | 535,62 € |
| 2019-01 | Vilniaus m. sav. | 6 | 388,08 € | 537,19 € |
| 2018-12 | Vilniaus m. sav. | 6 | 278,1 € | 670,45 € |
| 2018-11 | Vilniaus m. sav. | 6 | 279,33 € | 673,4 € |
| 2018-10 | Vilniaus m. sav. | 6 | 249,64 € | 601,83 € |
| 2018-09 | Vilniaus m. sav. | 6 | 219,54 € | 529,28 € |
| 2018-08 | Vilniaus m. sav. | 8 | 251,42 € | 808,16 € |
| 2018-07 | Vilniaus m. sav. | 8 | 259,49 € | 834,12 € |
| 2018-06 | Vilniaus m. sav. | 8 | 245,79 € | 790,06 € |
| 2018-05 | Vilniaus m. sav. | 7 | 257,95 € | 725,52 € |
| 2018-04 | Vilniaus m. sav. | 6 | 262,25 € | 632,24 € |
| 2018-03 | Vilniaus m. sav. | 5 | 253,57 € | 509,42 € |
| 2018-02 | Vilniaus m. sav. | 6 | 216,37 € | 522,52 € |
| 2018-01 | Vilniaus m. sav. | 6 | 245,18 € | 595,06 € |
Transporto parkas
Šaltinis: Regitra · 1 TP
Iš viso
1
transporto priemonių
Kategorijos
- M1 1
Markės
- Mitsubishi 1
Visi transportai (naujausi viršuje)
1 TP| # | Markė ir modelis | Kat. | Degalai | Pirma reg. | Galia | Kubatūra | Masė | CO₂ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MITSUBISHIPAJERO | M1 | Dyzelinas | 2008-10-24 | 125 kW | 3 200 cm³ | 2 330 kg | - |
Susijusios įmonės
Toje pačioje kategorijoje · pagal darbuotojų skaičių