Emelta, UAB
Įmonės kodas 304484758
Adresas Maišiagalos sen., Karvio k., Ežero g. 31, LT-14244, Vilniaus r. sav.
Statusas Veikianti
Teisinė forma Uždaroji akcinė bendrovė
Įregistruota 2017-03-16(9 m. 2 mėn.)
Įstatinis kapitalas 2 500 € nuo 2017-03-16
Veikla (EVRK) Naujų pastatų statyba
-
Pardavimo pajamos (2025)
-4 K €
Grynasis pelnas (2025)
681 €
Sumokėti mokesčiai (2023)
Pajamos ir pelnas
Šaltinis: RC JAR
Pardavimo pajamos Grynasis pelnas
Pateikta FA: 8 metai
| Metai | Pardavimo pajamos | Pelnas pr. mok. | Grynasis pelnas | Marža | YoY |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | - | - | −4 026 € | - | -15.2 % |
| 2024 | 2 124 € | - | −3 496 € | -164.6 % | -406.7 % |
| 2023 | 122 473 € | - | −690 € | -0.6 % | +98.8 % |
| 2022 | 266 401 € | - | −59 822 € | -22.5 % | -56.9 % |
| 2021 | 318 928 € | - | −38 131 € | -12.0 % | -1876.0 % |
| 2020 | 105 794 € | - | 2 147 € | 2.0 % | +0.2 % |
| 2019 | 152 423 € | - | 2 143 € | 1.4 % | -88.6 % |
| 2018 | 163 604 € | - | 18 807 € | 11.5 % | - |
Balansas
Šaltinis: RC JAR · balanso ataskaitos
Visas turtas Nuosavas kapitalas Įsipareigojimai
| Metai | Ilgalaikis turtas | Trumpalaikis turtas | Visas turtas | Nuosavas kapitalas | Įsipareigojimai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 191 € | 108 701 € | 115 892 € | −80 566 € | 196 458 € |
| 2024 | 7 191 € | 108 701 € | 115 892 € | −76 541 € | 192 433 € |
| 2023 | 7 191 € | 105 908 € | 113 099 € | −73 045 € | 186 144 € |
| 2022 | 7 496 € | 143 817 € | 151 313 € | −72 355 € | 223 668 € |
| 2021 | 7 030 € | 160 041 € | 167 071 € | −12 533 € | 179 813 € |
| 2020 | 7 646 € | 163 242 € | 170 888 € | 25 598 € | 145 329 € |
| 2019 | 833 € | 43 228 € | 44 061 € | 23 450 € | 20 893 € |
| 2018 | 933 € | 29 341 € | 30 274 € | 21 307 € | 9 056 € |
Sumokėti mokesčiai
Šaltinis: VMI
| Laikotarpis | Suma | YoY |
|---|---|---|
| 2023 m. | 680,89 € | -80.5 % |
| 2022 m. | 3 490,19 € | -78.0 % |
| 2021 m. | 15 866,27 € | - |
Darbuotojai ir atlyginimai
Šaltinis: Sodra · paskutiniai 24 mėn.
Darbuotojų skaičius
Vidutinis atlyginimas
| Laikotarpis | Savivaldybė | Darbuotojai | Vid. atlyginimas | VSD įmokos |
|---|---|---|---|---|
| 2023-06 | Vilniaus r. sav. | 1 | - | - |
| 2023-05 | Vilniaus r. sav. | 1 | - | - |
| 2023-04 | Vilniaus r. sav. | 1 | - | - |
| 2023-03 | Vilniaus r. sav. | 1 | - | - |
| 2023-02 | Vilniaus r. sav. | 1 | - | - |
| 2022-04 | Vilniaus r. sav. | 2 | - | - |
| 2022-03 | Vilniaus r. sav. | 4 | 831,24 € | 616,39 € |
| 2022-02 | Vilniaus r. sav. | 8 | 635,93 € | 1 150,39 € |
| 2022-01 | Vilniaus r. sav. | 2 | - | - |
| 2021-12 | Vilniaus r. sav. | 2 | - | - |
| 2021-11 | Vilniaus r. sav. | 6 | 548,57 € | 713,13 € |
| 2021-10 | Vilniaus r. sav. | 4 | 701,99 € | 639,97 € |
| 2021-09 | Vilniaus r. sav. | 7 | 990,08 € | 1 544,41 € |
| 2021-08 | Vilniaus r. sav. | 7 | 642,19 € | 1 022,58 € |
| 2021-07 | Vilniaus r. sav. | 9 | 775,54 € | 1 372,31 € |
| 2021-06 | Vilniaus r. sav. | 9 | 813,63 € | 1 453,46 € |
| 2021-05 | Vilniaus r. sav. | 9 | 635,73 € | 1 170,15 € |
| 2021-04 | Vilniaus r. sav. | 6 | 654,7 € | 888,4 € |
| 2021-03 | Vilniaus r. sav. | 5 | 902,94 € | 1 031,98 € |
| 2021-02 | Vilniaus r. sav. | 6 | 717,43 € | 946,68 € |
| 2021-01 | Vilniaus r. sav. | 5 | 771,24 € | 830,16 € |
| 2020-12 | Vilniaus r. sav. | 6 | 848,2 € | 1 125,36 € |
| 2020-11 | Vilniaus r. sav. | 6 | 840,21 € | 1 115,18 € |
| 2020-10 | Vilniaus r. sav. | 12 | 573,08 € | 1 525,85 € |
| 2020-09 | Vilniaus r. sav. | 12 | 619,53 € | 1 618,52 € |
| 2020-08 | Vilniaus r. sav. | 8 | 649,29 € | 1 128,6 € |
| 2020-07 | Vilniaus r. sav. | 9 | 489,37 € | 932,73 € |
| 2020-06 | Vilniaus r. sav. | 6 | 623,11 € | 808,32 € |
| 2020-05 | Vilniaus r. sav. | 5 | 677,78 € | 736,13 € |
| 2020-04 | Vilniaus r. sav. | 7 | 594,42 € | 812,25 € |
| 2020-03 | Vilniaus r. sav. | 7 | 437,76 € | 660,77 € |
| 2020-02 | Vilniaus r. sav. | 4 | 561,35 € | 522,34 € |
| 2020-01 | Vilniaus r. sav. | 3 | - | - |
| 2019-12 | Vilniaus r. sav. | 5 | 560,28 € | 560,87 € |
| 2019-11 | Vilniaus r. sav. | 6 | 641,7 € | 774,2 € |
| 2019-10 | Vilniaus r. sav. | 3 | - | - |
| 2019-09 | Vilniaus r. sav. | 1 | - | - |
| 2019-08 | Vilniaus r. sav. | 3 | - | - |
| 2019-07 | Vilniaus r. sav. | 3 | - | - |
| 2019-06 | Vilniaus r. sav. | 3 | - | - |
| 2019-05 | Vilniaus r. sav. | 3 | - | - |
| 2019-04 | Vilniaus r. sav. | 3 | - | - |
| 2019-03 | Vilniaus r. sav. | 2 | - | - |
| 2019-02 | Vilniaus r. sav. | 2 | - | - |
| 2019-01 | Vilniaus r. sav. | 2 | - | - |
| 2018-12 | Vilniaus r. sav. | 2 | - | - |
| 2018-11 | Vilniaus r. sav. | 2 | - | - |
| 2018-10 | Vilniaus r. sav. | 2 | - | - |
| 2018-09 | Vilniaus r. sav. | 2 | - | - |
| 2018-08 | Vilniaus r. sav. | 2 | - | - |
| 2018-07 | Vilniaus r. sav. | 2 | - | - |
| 2018-06 | Vilniaus r. sav. | 1 | - | - |
| 2018-05 | Vilniaus r. sav. | 1 | - | - |
| 2018-04 | Vilniaus r. sav. | 1 | - | - |
| 2018-03 | Vilniaus r. sav. | 1 | - | - |
| 2018-02 | Vilniaus r. sav. | 1 | - | - |
| 2018-01 | Vilniaus r. sav. | 2 | - | - |
Transporto parkas
Šaltinis: Regitra · 6 TP
Iš viso
6
transporto priemonių
Kategorijos
- M1 5
- N1 1
Markės
- Nuasmeninta 2
- Opel 1
- Skoda 1
- Renault 1
- Peugeot 1
Visi transportai (naujausi viršuje)
6 TP| # | Markė ir modelis | Kat. | Degalai | Pirma reg. | Galia | Kubatūra | Masė | CO₂ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | NuasmenintaNuasmeninta | M1 | Dyzelinas | 2019-08-28 | 57 kW | 2 370 cm³ | 1 965 kg | - |
| 2 | NuasmenintaNuasmeninta | M1 | Dyzelinas | 2017-12-20 | 85 kW | 1 910 cm³ | 1 340 kg | - |
| 3 | PEUGEOTPARTNER | N1 | Dyzelinas | 2016-04-28 | 55 kW | 1 560 cm³ | 1 575 kg | - |
| 4 | OPELVECTRA | M1 | Dyzelinas | 2012-06-29 | 88 kW | 1 910 cm³ | 1 428 kg | - |
| 5 | RENAULTESPACE | M1 | Benzinas | 2007-04-21 | 84 kW | 1 998 cm³ | 1 565 kg | - |
| 6 | SKODAOCTAVIA | M1 | Dyzelinas | 2005-07-19 | 77 kW | 1 896 cm³ | 1 411 kg | - |
Susijusios įmonės
Toje pačioje kategorijoje · pagal darbuotojų skaičių