NTVALDA, UAB
Įmonės kodas 301733389
Adresas Daugėliškio g. 32-201, LT-09300, Vilnius
Statusas Veikianti
Teisinė forma Uždaroji akcinė bendrovė
Įregistruota 2008-05-23(18 m. 0 mėn.)
Įstatinis kapitalas 2 953,92 € nuo 2017-02-22
Veikla (EVRK) Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla
32 K €
Pardavimo pajamos (2024)
1 K €
Grynasis pelnas (2024)
230 €
Sumokėti mokesčiai (2026)
Pajamos ir pelnas
Šaltinis: RC JAR
Pardavimo pajamos Grynasis pelnas
Pelno marža: 3,94% Augimas YoY: -25,69% Pateikta FA: 10 metų
| Metai | Pardavimo pajamos | Pelnas pr. mok. | Grynasis pelnas | Marža | YoY |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 31 500 € | - | 1 241 € | 3.9 % | -16.8 % |
| 2023 | 42 390 € | - | 1 492 € | 3.5 % | +207.0 % |
| 2022 | 43 980 € | - | 486 € | 1.1 % | -75.8 % |
| 2021 | 44 850 € | - | 2 012 € | 4.5 % | +95.3 % |
| 2020 | 44 340 € | - | 1 030 € | 2.3 % | -84.9 % |
| 2019 | 41 996 € | - | 6 823 € | 16.2 % | -37.4 % |
| 2018 | 39 601 € | - | 10 892 € | 27.5 % | +308.2 % |
| 2017 | 22 170 € | - | −5 231 € | -23.6 % | -997.3 % |
| 2016 | 24 930 € | - | 583 € | 2.3 % | -91.1 % |
| 2015 | 23 683 € | 6 803 € | 6 566 € | 27.7 % | - |
Balansas
Šaltinis: RC JAR · balanso ataskaitos
Visas turtas Nuosavas kapitalas Įsipareigojimai
| Metai | Ilgalaikis turtas | Trumpalaikis turtas | Visas turtas | Nuosavas kapitalas | Įsipareigojimai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17 960 € | 22 392 € | 40 352 € | 22 398 € | 17 954 € |
| 2023 | 22 860 € | 19 427 € | 42 287 € | 21 157 € | 21 130 € |
| 2022 | 27 759 € | 23 130 € | 50 889 € | 19 665 € | 31 224 € |
| 2021 | 28 659 € | 20 517 € | 49 176 € | 19 179 € | 29 997 € |
| 2020 | 33 559 € | 27 124 € | 60 683 € | 17 167 € | 25 269 € |
| 2019 | 0 € | 29 471 € | 29 471 € | 16 147 € | 13 324 € |
| 2018 | 0 € | 21 897 € | 21 897 € | 9 324 € | 12 573 € |
| 2017 | 251 € | 9 514 € | 9 765 € | −1 568 € | 11 333 € |
| 2016 | 583 € | 11 128 € | 11 711 € | 3 663 € | 8 048 € |
| 2015 | 915 € | 7 368 € | 8 283 € | 3 080 € | 5 203 € |
Sumokėti mokesčiai
Šaltinis: VMI
| Laikotarpis | Suma | YoY |
|---|---|---|
| 2026 m. | 230 € | -91.2 % |
| 2025 m. | 2 610,33 € | +60.1 % |
| 2024 m. | 1 630,56 € | -70.7 % |
| 2023 m. | 5 559,29 € | -2.8 % |
| 2022 m. | 5 720,59 € | +2.3 % |
| 2021 m. | 5 590,09 € | - |
Darbuotojai ir atlyginimai
Šaltinis: Sodra · paskutiniai 24 mėn.
Darbuotojų skaičius
Vidutinis atlyginimas
| Laikotarpis | Savivaldybė | Darbuotojai | Vid. atlyginimas | VSD įmokos |
|---|---|---|---|---|
| 2026-03 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2026-02 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2026-01 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-12 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-11 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-10 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-09 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-08 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-07 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-06 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-05 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-04 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-03 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-02 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2025-01 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-12 | Vilniaus m. sav. | 2 | - | - |
| 2024-11 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-10 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-09 | Vilniaus m. sav. | 2 | - | - |
| 2024-08 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-07 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-06 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-05 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-04 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-03 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-02 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-01 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2023-12 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2023-11 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2023-10 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2023-09 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2023-08 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2023-07 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2023-06 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2023-05 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2023-04 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2023-03 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2023-02 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2023-01 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2022-12 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2022-11 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2022-10 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2022-09 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2022-08 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2022-07 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2022-06 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2022-05 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2022-04 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2022-03 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2022-02 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2022-01 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2021-12 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2021-11 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2021-10 | Vilniaus m. sav. | 4 | 663,23 € | 579,67 € |
| 2021-09 | Vilniaus m. sav. | 4 | 641,84 € | 561,47 € |
| 2021-08 | Vilniaus m. sav. | 4 | 642 € | 561,61 € |
| 2021-07 | Vilniaus m. sav. | 4 | 512,07 € | 451,07 € |
| 2021-06 | Vilniaus m. sav. | 4 | 496,79 € | 438,06 € |
| 2021-05 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2021-04 | Vilniaus m. sav. | 4 | 642 € | 561,61 € |
| 2021-03 | Vilniaus m. sav. | 4 | 642 € | 561,61 € |
| 2021-02 | Vilniaus m. sav. | 4 | 549,08 € | 482,55 € |
| 2021-01 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2020-12 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2020-11 | Vilniaus m. sav. | 4 | 478,01 € | 419,43 € |
| 2020-10 | Vilniaus m. sav. | 4 | 607 € | 529,18 € |
| 2020-09 | Vilniaus m. sav. | 4 | 607 € | 529,18 € |
| 2020-08 | Vilniaus m. sav. | 4 | 607 € | 529,18 € |
| 2020-07 | Vilniaus m. sav. | 4 | 609,67 € | 531,45 € |
| 2020-06 | Vilniaus m. sav. | 4 | 607 € | 529,18 € |
| 2020-05 | Vilniaus m. sav. | 4 | 607 € | 529,18 € |
| 2020-04 | Vilniaus m. sav. | 4 | 585,32 € | 510,74 € |
| 2020-03 | Vilniaus m. sav. | 4 | 563,64 € | 492,29 € |
| 2020-02 | Vilniaus m. sav. | 4 | 607 € | 529,18 € |
| 2020-01 | Vilniaus m. sav. | 4 | 607 € | 529,18 € |
| 2019-12 | Vilniaus m. sav. | 4 | 544,29 € | 473,07 € |
| 2019-11 | Vilniaus m. sav. | 4 | 523,19 € | 454,72 € |
| 2019-10 | Vilniaus m. sav. | 4 | 434,35 € | 379,54 € |
| 2019-09 | Vilniaus m. sav. | 4 | 555,01 € | 482,19 € |
| 2019-08 | Vilniaus m. sav. | 4 | 553,25 € | 480,69 € |
| 2019-07 | Vilniaus m. sav. | 4 | 558,8 € | 485,42 € |
| 2019-06 | Vilniaus m. sav. | 4 | 555 € | 482,19 € |
| 2019-05 | Vilniaus m. sav. | 4 | 467,74 € | 424,36 € |
| 2019-04 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2019-03 | Vilniaus m. sav. | 4 | 555 € | 502,17 € |
| 2019-02 | Vilniaus m. sav. | 4 | 513,38 € | 466,76 € |
| 2019-01 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2018-12 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2018-11 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2018-10 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2018-09 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2018-08 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2018-07 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2018-06 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2018-05 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2018-04 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2018-03 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2018-02 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2018-01 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
Transporto parkas
Šaltinis: Regitra · 2 TP
Iš viso
2
transporto priemonių
Kategorijos
- M1 2
Markės
- Dacia 2
Visi transportai (naujausi viršuje)
2 TP| # | Markė ir modelis | Kat. | Degalai | Pirma reg. | Galia | Kubatūra | Masė | CO₂ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | DACIADUSTER | M1 | Benzinas | 2020-07-14 | 110 kW | 1 332 cm³ | 1 406 kg | 172 g/km |
| 2 | DACIADUSTER | M1 | Benzinas | 2020-07-14 | 110 kW | 1 332 cm³ | 1 406 kg | 172 g/km |
Susijusios įmonės
Toje pačioje kategorijoje · pagal darbuotojų skaičių