Saldva, UAB
Saldva, UAB (įmonės kodas 300588179) – uždaroji akcinė bendrovė, įregistruota 2006 m., buveinė – Širvintų r. sav., Širvintų sen. Pagrindinė veikla – užgardų ir pagardų gamyba. 2026-08 duomenimis įmonėje dirbo 39 darbuotojai, vidutinis atlyginimas – 1 905 € (darbuotojų skaičius per metus sumažėjo 13 %). 2025 m. pardavimo pajamos – 4,2 mln. €, grynasis pelnas – 293 tūkst. €. 2025 m. įmonė sumokėjo 362 tūkst. € mokesčių. Įmonei registruota 8 transporto priemonės.
Saldva, UAB rekvizitai
Įmonės kodas 300588179
PVM mokėtojo kodas LT100002565414
Statusas Veikianti
Teisinė forma Uždaroji akcinė bendrovė
Įregistruota (20 m. 2 mėn.)
Įstatinis kapitalas 752 960 € nuo
Veikla (EVRK) Užgardų ir pagardų gamyba
Duomenys iš valstybinių registrų, atnaujinti . Šaltiniai
4,2 M €
Pardavimo pajamos (2025)
293 K €
Grynasis pelnas (2025)
362 K €
Sumokėti mokesčiai (2025)
Pajamos ir pelnas
Šaltinis: RC JAR
Pardavimo pajamos Grynasis pelnas
Pelno marža: 7,06% Augimas YoY: +28,31% Pateikta FA: 11 metų
| Metai | Pardavimo pajamos | Pelnas pr. mok. | Grynasis pelnas | Marža | YoY |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 154 814 € | 300 555 € | 293 179 € | 7.1 % | +46.9 % |
| 2024 | 3 237 997 € | 240 012 € | 199 606 € | 6.2 % | -16.0 % |
| 2023 | 2 783 260 € | 255 974 € | 237 751 € | 8.5 % | +100.1 % |
| 2022 | 2 423 544 € | 125 652 € | 118 839 € | 4.9 % | +214.1 % |
| 2021 | 1 876 164 € | 41 207 € | 37 840 € | 2.0 % | -54.8 % |
| 2020 | 1 468 196 € | 88 580 € | 83 754 € | 5.7 % | +57.3 % |
| 2019 | 1 227 344 € | 59 160 € | 53 253 € | 4.3 % | -52.7 % |
| 2018 | 1 082 204 € | 118 922 € | 112 479 € | 10.4 % | +55.2 % |
| 2017 | 995 237 € | 76 859 € | 72 471 € | 7.3 % | +328.1 % |
| 2016 | 928 251 € | 17 783 € | 16 928 € | 1.8 % | +141.5 % |
| 2015 | 654 865 € | −40 782 € | −40 782 € | -6.2 % | - |
Balansas
Šaltinis: RC JAR · balanso ataskaitos
Visas turtas Nuosavas kapitalas Įsipareigojimai
| Metai | Ilgalaikis turtas | Trumpalaikis turtas | Visas turtas | Nuosavas kapitalas | Įsipareigojimai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 249 837 € | 1 054 755 € | 3 304 592 € | 1 182 173 € | 1 450 807 € |
| 2024 | 1 312 430 € | 1 180 800 € | 2 493 230 € | 1 108 371 € | 1 312 241 € |
| 2023 | 1 005 559 € | 1 060 938 € | 2 066 497 € | 908 765 € | 1 063 229 € |
| 2022 | 1 005 424 € | 1 090 024 € | 2 095 448 € | 671 014 € | 1 378 049 € |
| 2021 | 922 797 € | 596 161 € | 1 518 958 € | 577 958 € | 942 365 € |
| 2020 | 801 084 € | 453 336 € | 1 254 420 € | 540 118 € | 715 880 € |
| 2019 | 793 722 € | 372 770 € | 1 166 492 € | 456 364 € | 711 632 € |
| 2018 | 419 891 € | 354 569 € | 774 460 € | 403 338 € | 371 275 € |
| 2017 | 445 594 € | 252 582 € | 698 176 € | 290 859 € | 408 259 € |
| 2016 | 469 505 € | 248 580 € | 718 085 € | 218 388 € | 500 348 € |
| 2015 | 143 041 € | 159 551 € | 302 592 € | 201 459 € | 101 133 € |
Sumokėti mokesčiai
Šaltinis: VMI
| Laikotarpis | Suma | YoY |
|---|---|---|
| 2026 m. (iki rugp.) | 282 871,52 € | - |
| 2025 m. | 362 253,49 € | -13.7 % |
| 2024 m. | 419 534,61 € | +11.4 % |
| 2023 m. | 376 686,08 € | +32.2 % |
| 2022 m. | 285 026,23 € | +33.5 % |
| 2021 m. | 213 566,04 € | - |
Darbuotojai ir atlyginimai
Šaltinis: Sodra · paskutiniai 24 mėn.
Darbuotojų skaičius
Vidutinis atlyginimas
| Laikotarpis | Savivaldybė | Darbuotojai | Vid. atlyginimas | VSD įmokos |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08 | Širvintų r. sav. | 39 | 1 905,09 € | 16 052,55 € |
| 2026-07 | Širvintų r. sav. | 41 | 2 036,53 € | 18 106,01 € |
| 2026-06 | Širvintų r. sav. | 42 | 2 141,44 € | 19 479,86 € |
| 2026-05 | Širvintų r. sav. | 43 | 1 848,05 € | 17 238,73 € |
| 2026-04 | Širvintų r. sav. | 43 | 2 104,15 € | 19 964,56 € |
| 2026-03 | Širvintų r. sav. | 42 | 1 878,16 € | 17 237,79 € |
| 2026-02 | Širvintų r. sav. | 40 | 2 039,24 € | 18 175,04 € |
| 2026-01 | Širvintų r. sav. | 41 | 1 858,87 € | 17 428,55 € |
| 2025-12 | Širvintų r. sav. | 41 | 1 760,67 € | 16 507,5 € |
| 2025-11 | Širvintų r. sav. | 43 | 1 888,07 € | 18 535,5 € |
| 2025-10 | Širvintų r. sav. | 42 | 1 818,3 € | 17 504,46 € |
| 2025-09 | Širvintų r. sav. | 42 | 1 777,36 € | 17 115,06 € |
| 2025-08 | Širvintų r. sav. | 45 | 1 732,3 € | 17 855,73 € |
| 2025-07 | Širvintų r. sav. | 44 | 1 779,22 € | 17 936,74 € |
| 2025-06 | Širvintų r. sav. | 42 | 1 767,69 € | 17 034,53 € |
| 2025-05 | Širvintų r. sav. | 41 | 1 818,94 € | 17 121,15 € |
| 2025-04 | Širvintų r. sav. | 41 | 1 771,74 € | 16 653,44 € |
| 2025-03 | Širvintų r. sav. | 41 | 1 725,4 € | 16 227,22 € |
| 2025-02 | Širvintų r. sav. | 39 | 1 624,4 € | 14 554,7 € |
| 2025-01 | Širvintų r. sav. | 38 | 1 707,8 € | 14 867,9 € |
| 2024-12 | Širvintų r. sav. | 39 | 1 774,65 € | 15 888,89 € |
| 2024-11 | Širvintų r. sav. | 38 | 1 650,22 € | 14 429,66 € |
| 2024-10 | Širvintų r. sav. | 37 | 1 716,73 € | 14 609,88 € |
| 2024-09 | Širvintų r. sav. | 39 | 1 633,78 € | 14 641,12 € |
| 2024-08 | Širvintų r. sav. | 39 | 1 662,18 € | 14 780,21 € |
| 2024-07 | Širvintų r. sav. | 39 | 1 687,23 € | 14 944,85 € |
| 2024-06 | Širvintų r. sav. | 40 | 1 622,98 € | 14 706,49 € |
| 2024-05 | Širvintų r. sav. | 39 | 1 629,53 € | 14 420,22 € |
| 2024-04 | Širvintų r. sav. | 39 | 1 665,61 € | 14 687,12 € |
| 2024-03 | Širvintų r. sav. | 40 | 1 578,8 € | 14 307,39 € |
| 2024-02 | Širvintų r. sav. | 39 | 1 622,49 € | 14 325,53 € |
| 2024-01 | Širvintų r. sav. | 40 | 1 576,26 € | 14 306,07 € |
| 2023-12 | Širvintų r. sav. | 40 | 1 478,5 € | 13 427,58 € |
| 2023-11 | Širvintų r. sav. | 38 | 1 569,92 € | 13 526,35 € |
| 2023-10 | Širvintų r. sav. | 40 | 1 576,95 € | 14 297,05 € |
| 2023-09 | Širvintų r. sav. | 38 | 1 564,75 € | 13 439,42 € |
| 2023-08 | Širvintų r. sav. | 39 | 1 531,59 € | 13 489,76 € |
| 2023-07 | Širvintų r. sav. | 39 | 1 550,8 € | 13 753,69 € |
| 2023-06 | Širvintų r. sav. | 41 | 1 519,14 € | 14 169,47 € |
| 2023-05 | Širvintų r. sav. | 41 | 1 495,04 € | 13 931,97 € |
| 2023-04 | Širvintų r. sav. | 40 | 1 440,32 € | 13 145,13 € |
| 2023-03 | Širvintų r. sav. | 38 | 1 475,6 € | 12 812,69 € |
| 2023-02 | Širvintų r. sav. | 35 | 1 523,73 € | 12 220,81 € |
| 2023-01 | Širvintų r. sav. | 38 | 1 423,06 € | 12 436,42 € |
| 2022-12 | Širvintų r. sav. | 40 | 1 312,84 € | 12 082,44 € |
| 2022-11 | Širvintų r. sav. | 39 | 1 368,05 € | 12 227,09 € |
| 2022-10 | Širvintų r. sav. | 41 | 1 510,7 € | 14 305,41 € |
| 2022-09 | Širvintų r. sav. | 44 | 1 304,61 € | 13 194,21 € |
| 2022-08 | Širvintų r. sav. | 47 | 1 197,17 € | 12 946,33 € |
| 2022-07 | Širvintų r. sav. | 49 | 1 155,67 € | 13 031,55 € |
| 2022-06 | Širvintų r. sav. | 48 | 1 172,57 € | 12 812,46 € |
| 2022-05 | Širvintų r. sav. | 49 | 1 277,61 € | 14 298,49 € |
| 2022-04 | Širvintų r. sav. | 47 | 1 272,11 € | 13 581,08 € |
| 2022-03 | Širvintų r. sav. | 45 | 1 112,81 € | 11 405,32 € |
| 2022-02 | Širvintų r. sav. | 44 | 1 145,8 € | 11 488,5 € |
| 2022-01 | Širvintų r. sav. | 44 | 1 112,31 € | 11 174,13 € |
| 2021-12 | Vilniaus m. sav. | 44 | 1 121,78 € | 11 231,5 € |
| 2021-11 | Vilniaus m. sav. | 45 | 1 084,47 € | 11 109,17 € |
| 2021-10 | Vilniaus m. sav. | 44 | 1 091,12 € | 10 964,05 € |
| 2021-09 | Vilniaus m. sav. | 45 | 1 078,79 € | 11 080,35 € |
| 2021-08 | Vilniaus m. sav. | 46 | 1 016,45 € | 10 672,5 € |
| 2021-07 | Vilniaus m. sav. | 46 | 1 048,89 € | 11 041,57 € |
| 2021-06 | Vilniaus m. sav. | 43 | 1 024,42 € | 10 052,22 € |
| 2021-05 | Vilniaus m. sav. | 43 | 1 045,14 € | 10 225,17 € |
| 2021-04 | Vilniaus m. sav. | 42 | 1 040,06 € | 9 942,21 € |
| 2021-03 | Vilniaus m. sav. | 41 | 1 079,55 € | 10 083,43 € |
| 2021-02 | Vilniaus m. sav. | 41 | 1 032,44 € | 9 640,71 € |
| 2021-01 | Vilniaus m. sav. | 39 | 1 031,52 € | 8 927,82 € |
| 2020-12 | Vilniaus m. sav. | 43 | 1 042,16 € | 10 195,18 € |
| 2020-11 | Vilniaus m. sav. | 40 | 1 241,38 € | 11 340,15 € |
| 2020-10 | Vilniaus m. sav. | 39 | 970,84 € | 8 597,56 € |
| 2020-09 | Vilniaus m. sav. | 35 | 1 019,05 € | 8 089,51 € |
| 2020-08 | Vilniaus m. sav. | 38 | 1 113,67 € | 9 659,56 € |
| 2020-07 | Vilniaus m. sav. | 40 | 1 049,66 € | 9 507,57 € |
| 2020-06 | Vilniaus m. sav. | 37 | 1 075,62 € | 8 988,97 € |
| 2020-05 | Vilniaus m. sav. | 35 | 1 059,97 € | 8 368,75 € |
| 2020-04 | Vilniaus m. sav. | 33 | 1 020,32 € | 7 572,62 € |
| 2020-03 | Vilniaus m. sav. | 36 | 1 003,93 € | 8 129,67 € |
| 2020-02 | Vilniaus m. sav. | 36 | 1 014,32 € | 8 231,43 € |
| 2020-01 | Vilniaus m. sav. | 35 | 1 019,58 € | 8 039,71 € |
| 2019-12 | Vilniaus m. sav. | 36 | 997,53 € | 8 111,55 € |
| 2019-11 | Vilniaus m. sav. | 36 | 1 014,27 € | 8 238,43 € |
| 2019-10 | Vilniaus m. sav. | 37 | 979,44 € | 8 179,26 € |
| 2019-09 | Vilniaus m. sav. | 35 | 953,46 € | 7 512,63 € |
| 2019-08 | Vilniaus m. sav. | 34 | 1 021,8 € | 7 819,9 € |
| 2019-07 | Vilniaus m. sav. | 34 | 1 000,12 € | 7 669,52 € |
| 2019-06 | Vilniaus m. sav. | 35 | 933,39 € | 7 342,73 € |
| 2019-05 | Vilniaus m. sav. | 35 | 944,53 € | 7 432,79 € |
| 2019-04 | Vilniaus m. sav. | 33 | 964,8 € | 7 135,39 € |
| 2019-03 | Vilniaus m. sav. | 33 | 899,82 € | 6 609,04 € |
| 2019-02 | Vilniaus m. sav. | 28 | 983,24 € | 6 056,75 € |
| 2019-01 | Vilniaus m. sav. | 28 | 1 014,31 € | 6 285,68 € |
| 2018-12 | Širvintų r. sav. | 29 | 747,13 € | 8 857,29 € |
| 2018-11 | Širvintų r. sav. | 30 | 773,01 € | 9 478,6 € |
| 2018-10 | Širvintų r. sav. | 25 | 819,7 € | 8 373,47 € |
| 2018-09 | Širvintų r. sav. | 23 | 805,14 € | 7 584 € |
| 2018-08 | Širvintų r. sav. | 27 | 776,38 € | 8 571,72 € |
| 2018-07 | Širvintų r. sav. | 27 | 750,82 € | 8 298,38 € |
| 2018-06 | Širvintų r. sav. | 25 | 767,49 € | 7 855,29 € |
| 2018-05 | Širvintų r. sav. | 26 | 729,52 € | 7 770,05 € |
| 2018-04 | Širvintų r. sav. | 25 | 796,2 € | 8 076,23 € |
| 2018-03 | Širvintų r. sav. | 26 | 548,58 € | 5 801,2 € |
| 2018-02 | Širvintų r. sav. | 25 | 440,79 € | 4 473,94 € |
| 2018-01 | Širvintų r. sav. | 26 | 438,44 € | 4 628,8 € |
Transporto parkas
Šaltinis: Regitra · 8 TP
Iš viso
8
transporto priemonių
Kategorijos
- N1 4
- M1 4
Markės
- Nuasmeninta 3
- Volkswagen. vw 2
- Vw 1
- Toyota 1
- Peugeot 1
Visi transportai (naujausi viršuje)
8 TP| # | Markė ir modelis | Kat. | Degalai | Pirma reg. | Galia | Kubatūra | Masė | CO₂ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | NuasmenintaNuasmeninta | N1 | Dyzelinas | 2025-10-29 | 121 kW | 2 179 cm³ | 2 610 kg | - |
| 2 | NuasmenintaNuasmeninta | M1 | Dyzelinas | 2023-10-31 | 210 kW | 2 967 cm³ | 2 070 kg | - |
| 3 | NuasmenintaNuasmeninta | N1 | Dyzelinas | 2022-07-29 | 103 kW | 2 179 cm³ | 2 675 kg | 340 g/km |
| 4 | VWGOLF | M1 | Dyzelinas | 2019-03-20 | 77 kW | 1 598 cm³ | 1 410 kg | - |
| 5 | TOYOTATOYOTA COROLLA | M1 | Benzinas | 2017-10-05 | 97 kW | 1 598 cm³ | 1 270 kg | - |
| 6 | VOLKSWAGEN. VWGOLF | M1 | Dyzelinas | 2017-09-27 | 85 kW | 1 598 cm³ | 1 376 kg | - |
| 7 | VOLKSWAGEN. VWCADDY | N1 | Dyzelinas | 2016-05-11 | 55 kW | 1 968 cm³ | 1 471 kg | - |
| 8 | PEUGEOTBOXER | N1 | Dyzelinas | 2011-05-03 | 88 kW | 2 198 cm³ | 2 000 kg | - |
Susijusios įmonės
Toje pačioje kategorijoje · pagal darbuotojų skaičių