Skardinė, UAB
Skardinė, UAB (įmonės kodas 305896191) – uždaroji akcinė bendrovė, įregistruota 2021 m., buveinė – Panevėžio r. sav., Panevėžio sen. Pagrindinė veikla – kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba. 2024-04 duomenimis įmonėje dirbo 2 darbuotojai (darbuotojų skaičius per metus sumažėjo 50 %). 2024 m. pardavimo pajamos – 4 tūkst. €, grynasis nuostolis – 9 tūkst. €. 2024 m. įmonė sumokėjo 4 tūkst. € mokesčių.
Skardinė, UAB rekvizitai
Įmonės kodas 305896191
Adresas Panevėžio sen., Rėklių k., Kazimiero Bučiūno g. 5, LT-38398, Panevėžio r. sav. Panevėžio įmonės →
Statusas Veikianti
Teisinė forma Uždaroji akcinė bendrovė
Įregistruota (5 m. 1 mėn.)
Įstatinis kapitalas 2 500 € nuo
Veikla (EVRK) Kitų, niekur kitur nepriskirtų, metalo gaminių gamyba
Duomenys iš valstybinių registrų, atnaujinti . Šaltiniai
4 K €
Pardavimo pajamos (2024)
-9 K €
Grynasis pelnas (2024)
4 K €
Sumokėti mokesčiai (2024)
Pajamos ir pelnas
Šaltinis: RC JAR
Pardavimo pajamos Grynasis pelnas
Pelno marža: -265,29% Augimas YoY: -95,31% Pateikta FA: 4 metai
| Metai | Pardavimo pajamos | Pelnas pr. mok. | Grynasis pelnas | Marža | YoY |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3 506 € | −9 301 € | −9 301 € | -265.3 % | -226.5 % |
| 2023 | 74 804 € | −2 849 € | −2 849 € | -3.8 % | +78.4 % |
| 2022 | 47 737 € | −13 202 € | −13 202 € | -27.7 % | -316.0 % |
| 2021 | 12 460 € | 7 189 € | 6 111 € | 49.0 % | - |
Balansas
Šaltinis: RC JAR · balanso ataskaitos
Visas turtas Nuosavas kapitalas Įsipareigojimai
| Metai | Ilgalaikis turtas | Trumpalaikis turtas | Visas turtas | Nuosavas kapitalas | Įsipareigojimai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7 386 € | 38 477 € | 45 863 € | −20 113 € | 65 976 € |
| 2023 | 8 175 € | 54 130 € | 62 305 € | −7 440 € | 69 745 € |
| 2022 | 10 530 € | 42 769 € | 53 299 € | −4 591 € | 57 890 € |
| 2021 | 12 165 € | 10 742 € | 22 907 € | 8 611 € | 14 296 € |
Sumokėti mokesčiai
Šaltinis: VMI
| Laikotarpis | Suma | YoY |
|---|---|---|
| 2026 m. (iki rugp.) | 1 415,58 € | - |
| 2024 m. | 3 517,51 € | -60.1 % |
| 2023 m. | 8 811,24 € | -21.4 % |
| 2022 m. | 11 203,86 € | +3030.8 % |
| 2021 m. | 357,86 € | - |
Darbuotojai ir atlyginimai
Šaltinis: Sodra · paskutiniai 24 mėn.
Darbuotojų skaičius
Vidutinis atlyginimas
| Laikotarpis | Savivaldybė | Darbuotojai | Vid. atlyginimas | VSD įmokos |
|---|---|---|---|---|
| 2024-04 | Panevėžio r. sav. | 2 | - | - |
| 2024-03 | Panevėžio r. sav. | 2 | - | - |
| 2024-02 | Panevėžio r. sav. | 2 | - | - |
| 2024-01 | Panevėžio r. sav. | 4 | 1 718,09 € | 1 634,91 € |
| 2023-12 | Panevėžio r. sav. | 4 | 1 002,75 € | 940,47 € |
| 2023-11 | Panevėžio r. sav. | 4 | 1 002,75 € | 940,47 € |
| 2023-10 | Panevėžio r. sav. | 4 | 1 002,75 € | 940,47 € |
| 2023-09 | Panevėžio r. sav. | 4 | 1 002,75 € | 940,47 € |
| 2023-08 | Panevėžio r. sav. | 4 | 1 032,26 € | 969,12 € |
| 2023-07 | Panevėžio r. sav. | 4 | 940,25 € | 887,3 € |
| 2023-06 | Panevėžio r. sav. | 4 | 940,25 € | 887,3 € |
| 2023-05 | Panevėžio r. sav. | 3 | - | - |
| 2023-04 | Panevėžio r. sav. | 4 | 1 002,75 € | 973,47 € |
| 2023-03 | Panevėžio r. sav. | 4 | 1 002,75 € | 973,47 € |
| 2023-02 | Panevėžio r. sav. | 4 | 1 002,75 € | 973,47 € |
| 2023-01 | Panevėžio r. sav. | 4 | 1 002,75 € | 973,47 € |
| 2022-12 | Panevėžio r. sav. | 4 | 1 002,75 € | 970,17 € |
| 2022-11 | Panevėžio r. sav. | 4 | 1 002,75 € | 970,17 € |
| 2022-10 | Panevėžio r. sav. | 4 | 915,25 € | 886,28 € |
| 2022-09 | Panevėžio r. sav. | 4 | 909,55 € | 880,75 € |
| 2022-08 | Panevėžio r. sav. | 4 | 915,25 € | 886,28 € |
| 2022-07 | Panevėžio r. sav. | 4 | 914,55 € | 885,59 € |
| 2022-06 | Panevėžio r. sav. | 4 | 888,61 € | 860,42 € |
| 2022-05 | Panevėžio r. sav. | 4 | 827,75 € | 801,33 € |
| 2022-04 | Panevėžio r. sav. | 4 | 827,75 € | 801,33 € |
| 2022-03 | Panevėžio r. sav. | 4 | 827,75 € | 801,33 € |
| 2022-02 | Panevėžio r. sav. | 4 | 827,75 € | 801,33 € |
| 2022-01 | Panevėžio r. sav. | 4 | 822,04 € | 795,79 € |
| 2021-12 | Panevėžio r. sav. | 4 | 478,89 € | 461 € |
| 2021-11 | Panevėžio r. sav. | 2 | - | - |
| 2021-10 | Panevėžio r. sav. | 2 | - | - |
| 2021-09 | Panevėžio r. sav. | 2 | - | - |
Susijusios įmonės
Toje pačioje kategorijoje · pagal darbuotojų skaičių