TRT logistics, UAB
Įmonės kodas 304285101
Adresas Pavilnionių g. 45-71, LT-12100, Vilnius
Statusas Veikianti
Teisinė forma Uždaroji akcinė bendrovė
Įregistruota 2016-06-13(9 m. 11 mėn.)
Įstatinis kapitalas 60 000 € nuo 2019-05-02
Veikla (EVRK) Krovininis kelių transportas
39 K €
Pardavimo pajamos (2024)
-49 K €
Grynasis pelnas (2024)
9 K €
Sumokėti mokesčiai (2024)
Pajamos ir pelnas
Šaltinis: RC JAR
Pardavimo pajamos Grynasis pelnas
Pelno marža: -126,12% Augimas YoY: -89,54% Pateikta FA: 9 metai
| Metai | Pardavimo pajamos | Pelnas pr. mok. | Grynasis pelnas | Marža | YoY |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 38 918 € | −49 085 € | −49 085 € | -126.1 % | -358.6 % |
| 2023 | 372 158 € | −10 704 € | −10 704 € | -2.9 % | -527.5 % |
| 2022 | 561 229 € | 4 036 € | 2 504 € | 0.4 % | -40.5 % |
| 2021 | 489 348 € | 4 392 € | 4 206 € | 0.9 % | +119.0 % |
| 2020 | 402 605 € | −22 132 € | −22 132 € | -5.5 % | -804.2 % |
| 2019 | 525 138 € | 6 245 € | 3 143 € | 0.6 % | -1.0 % |
| 2018 | 376 535 € | 4 295 € | 3 175 € | 0.8 % | +363.5 % |
| 2017 | 172 942 € | - | 685 € | 0.4 % | -95.6 % |
| 2016 | 30 810 € | - | 15 495 € | 50.3 % | - |
Balansas
Šaltinis: RC JAR · balanso ataskaitos
Visas turtas Nuosavas kapitalas Įsipareigojimai
| Metai | Ilgalaikis turtas | Trumpalaikis turtas | Visas turtas | Nuosavas kapitalas | Įsipareigojimai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | 2 748 € | 2 748 € | −24 765 € | 27 513 € |
| 2023 | 1 921 € | 58 249 € | 60 170 € | 24 321 € | 35 849 € |
| 2022 | 43 643 € | 174 216 € | 217 859 € | 32 214 € | 185 645 € |
| 2021 | 71 420 € | 172 257 € | 243 677 € | 79 560 € | 164 117 € |
| 2020 | 175 541 € | 140 318 € | 315 859 € | 75 363 € | 240 496 € |
| 2019 | 284 069 € | 241 675 € | 525 744 € | 82 497 € | 443 247 € |
| 2018 | 304 250 € | 42 321 € | 346 571 € | 49 354 € | 298 065 € |
| 2017 | 66 094 € | 70 190 € | 136 284 € | 46 179 € | 90 105 € |
| 2016 | 0 € | 30 716 € | 30 716 € | 17 995 € | 12 721 € |
Sumokėti mokesčiai
Šaltinis: VMI
| Laikotarpis | Suma | YoY |
|---|---|---|
| 2024 m. | 8 883,72 € | -84.9 % |
| 2023 m. | 58 904,78 € | +953.1 % |
| 2022 m. | 5 593,54 € | +68.4 % |
| 2021 m. | 3 321,15 € | - |
Darbuotojai ir atlyginimai
Šaltinis: Sodra · paskutiniai 24 mėn.
Darbuotojų skaičius
Vidutinis atlyginimas
| Laikotarpis | Savivaldybė | Darbuotojai | Vid. atlyginimas | VSD įmokos |
|---|---|---|---|---|
| 2024-07 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-06 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-05 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-04 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-03 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-02 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2024-01 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2023-12 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2023-11 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2023-10 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2023-09 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2023-08 | Vilniaus m. sav. | 1 | - | - |
| 2023-07 | Vilniaus m. sav. | 2 | - | - |
| 2023-06 | Vilniaus m. sav. | 4 | 1 371,67 € | 1 272,51 € |
| 2023-05 | Vilniaus m. sav. | 4 | 1 714,96 € | 1 571,15 € |
| 2023-04 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2023-03 | Vilniaus m. sav. | 10 | 895,33 € | 2 036,98 € |
| 2023-02 | Vilniaus m. sav. | 10 | 1 185,97 € | 2 644,86 € |
| 2023-01 | Vilniaus m. sav. | 9 | 1 087,14 € | 2 188,07 € |
| 2022-12 | Vilniaus m. sav. | 8 | 991,31 € | 1 793,76 € |
| 2022-11 | Vilniaus m. sav. | 9 | 1 167,21 € | 2 315,57 € |
| 2022-10 | Vilniaus m. sav. | 9 | 1 122,52 € | 2 095,34 € |
| 2022-09 | Vilniaus m. sav. | 9 | 1 105,74 € | 2 050,2 € |
| 2022-08 | Vilniaus m. sav. | 9 | 1 147,48 € | 2 064,28 € |
| 2022-07 | Vilniaus m. sav. | 7 | 812,93 € | 1 037,98 € |
| 2022-06 | Vilniaus m. sav. | 8 | 779,73 € | 1 070,46 € |
| 2022-05 | Vilniaus m. sav. | 8 | 560,82 € | 692,08 € |
| 2022-04 | Vilniaus m. sav. | 6 | 859,97 € | 767,55 € |
| 2022-03 | Vilniaus m. sav. | 7 | 797,49 € | 921,38 € |
| 2022-02 | Vilniaus m. sav. | 5 | 905,53 € | 770,64 € |
| 2022-01 | Vilniaus m. sav. | 5 | 834,81 € | 720,11 € |
| 2021-12 | Vilniaus m. sav. | 6 | 584,07 € | 598,55 € |
| 2021-11 | Vilniaus m. sav. | 4 | 807,96 € | 640,55 € |
| 2021-10 | Vilniaus m. sav. | 4 | 816,58 € | 547,64 € |
| 2021-09 | Vilniaus m. sav. | 5 | 873,05 € | 880,54 € |
| 2021-08 | Vilniaus m. sav. | 6 | 703,83 € | 839,56 € |
| 2021-07 | Vilniaus m. sav. | 7 | 771,43 € | 926,6 € |
| 2021-06 | Vilniaus m. sav. | 4 | 817,5 € | 621,86 € |
| 2021-05 | Vilniaus m. sav. | 4 | 833,29 € | 634,96 € |
| 2021-04 | Vilniaus m. sav. | 5 | 847,81 € | 901,64 € |
| 2021-03 | Vilniaus m. sav. | 6 | 813,32 € | 1 037,95 € |
| 2021-02 | Vilniaus m. sav. | 6 | 681,37 € | 869,55 € |
| 2021-01 | Vilniaus m. sav. | 5 | 760,51 € | 808,8 € |
| 2020-12 | Vilniaus m. sav. | 4 | 680,64 € | 579,09 € |
| 2020-11 | Vilniaus m. sav. | 5 | 623,82 € | 663,44 € |
| 2020-10 | Vilniaus m. sav. | 4 | 776,5 € | 660,66 € |
| 2020-09 | Vilniaus m. sav. | 5 | 721,4 € | 767,23 € |
| 2020-08 | Vilniaus m. sav. | 4 | 776,5 € | 660,66 € |
| 2020-07 | Vilniaus m. sav. | 6 | 741,39 € | 946,19 € |
| 2020-06 | Vilniaus m. sav. | 4 | 770,5 € | 655,56 € |
| 2020-05 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2020-04 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2020-03 | Vilniaus m. sav. | 6 | 664,76 € | 848,39 € |
| 2020-02 | Vilniaus m. sav. | 7 | 572,93 € | 853,04 € |
| 2020-01 | Vilniaus m. sav. | 8 | 1 028,61 € | 1 831,29 € |
| 2019-12 | Vilniaus m. sav. | 8 | 782,9 € | 1 413,18 € |
| 2019-11 | Vilniaus m. sav. | 8 | 789,31 € | 1 421,09 € |
| 2019-10 | Vilniaus m. sav. | 8 | 766,75 € | 1 382,7 € |
| 2019-09 | Vilniaus m. sav. | 8 | 775,35 € | 1 397,33 € |
| 2019-08 | Vilniaus m. sav. | 9 | 722,86 € | 1 461,78 € |
| 2019-07 | Vilniaus m. sav. | 8 | 794,22 € | 1 429,44 € |
| 2019-06 | Vilniaus m. sav. | 7 | 876,29 € | 1 382,7 € |
| 2019-05 | Vilniaus m. sav. | 9 | 804,56 € | 1 612,88 € |
| 2019-04 | Vilniaus m. sav. | 8 | 758,06 € | 1 362,63 € |
| 2019-03 | Vilniaus m. sav. | 8 | 803,41 € | 1 410,7 € |
| 2019-02 | Vilniaus m. sav. | 7 | 830,51 € | 1 280,18 € |
| 2019-01 | Vilniaus m. sav. | 6 | 872,67 € | 1 157,32 € |
| 2018-12 | Vilniaus m. sav. | 6 | 644,45 € | 1 553,63 € |
| 2018-11 | Vilniaus m. sav. | 6 | 650,83 € | 1 569,05 € |
| 2018-10 | Vilniaus m. sav. | 6 | 589,96 € | 1 422,3 € |
| 2018-09 | Vilniaus m. sav. | 5 | 676 € | 1 358,1 € |
| 2018-08 | Vilniaus m. sav. | 5 | 557,64 € | 1 120,31 € |
| 2018-07 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2018-06 | Vilniaus m. sav. | 4 | 702,5 € | 1 129,07 € |
| 2018-05 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2018-04 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2018-03 | Vilniaus m. sav. | 3 | - | - |
| 2018-02 | Vilniaus m. sav. | 2 | - | - |
| 2018-01 | Vilniaus m. sav. | 2 | - | - |
Transporto parkas
Šaltinis: Regitra · 1 TP
Iš viso
1
transporto priemonių
Kategorijos
- M1 1
Markės
- Kia 1
Visi transportai (naujausi viršuje)
1 TP| # | Markė ir modelis | Kat. | Degalai | Pirma reg. | Galia | Kubatūra | Masė | CO₂ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KIACEE'D | M1 | Dyzelinas | 2016-10-12 | 66 kW | 1 396 cm³ | 1 382 kg | - |
Susijusios įmonės
Toje pačioje kategorijoje · pagal darbuotojų skaičių